LAJMI I FUNDIT:

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja
(Foto: Instagram/iambeniada)

Beniada Nishani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes te publiku shqiptar prej se ishte pjesë e edicionit të parë të ‘Big Brother VIP Albania’.

Modelja ndiqet nga më shumë se 403 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe nga jeta personale dhe profesionale.


Me raste ndodh një kombinim i të dyjave duke bërë që Beniada të vë në plan të parë hiret e saj. Kështu ka ndodhur gjatë të enjtes, kur ajo ka pozuar me një fustan dypjesësh, me taka të larta duke theksuar figurën e saj.

(Foto: Instagram/iambeniada)

Ndryshe, bukuroshja ka njoftuar se së shpejti do të vijë me një këngë të re, porse ka qartësuar se nuk e ka në plan t’i hyjë seriozisht muzikës.

Beniada flet për këngën e re, do të jetë duet
Lexo po ashtu Beniada flet për këngën e re, do të jetë duet

Ajo ka bërë të ditur se është fjala për një duet me këngëtaren e njohur, Arlinda Gjoni dhe se do të jetë një këngë që do ketë shumë energji, humor dhe që flet për dashurinë. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/iambeniada)

(Foto: Instagram/iambeniada)

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Magazina

"Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Magazina
Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Magazina
Kalo në kategori