LAJMI I FUNDIT:

Bella Hadid shfaq figurën e tonifikuar të trupit gjatë pushimeve tropikale në fillim të vitit

Bella Hadid shfaq figurën e tonifikuar të trupit gjatë pushimeve tropikale në fillim të vitit

Ajo e ka nisur Vitin e Ri 2023 në një destinacion tropikal javën e kaluar.

Reklama

Dhe Bella Hadid ende po shijon udhëtimin relaksues teksa ndau një sërë fotografish nga pushimet në Instagram të enjten, shkruan DailyMail.

Super modelja, 26 vjeçe, shfaqi figurën e saj të shkëlqyer trupore në një paraqitje me bikini të bardha për një fotografi të cilën e ndau me ndjekësit e saj të shumtë.

Në stilin e vërtetë të modeles, ajo u filmua duke dalë nga oqeani pas një zhytjeje – me flokët e saj bionde të lyera së fundmi.

Dhe në një tjetër video, Bella u shfaq e veshur me bikini të mrekullueshme në ngjyrë të zezë, teksa mund të shihej në majë të shkallëve të një pishine me ujë të ftohtë – duke marrë guximin për të hyrë brenda.

Sigurisht që ishte një fillim relaksues i vitit për bukuroshen pasi dukej se po shijonte kohën e pushimit për të lexuar libra, për të luajtur lojëra në tavolinë dhe për të pirë kokteje.

Por ajo ia doli të bënte edhe disa ushtrime atje, pasi publikoi disa imazhe ku shihej duke bërë stërvitje.

Ndërsa ajo nuk e ka dhënë vendndodhjen e ishullit ku ndodhet, mendohet se Bella po pushon së bashku me të dashurin e saj Marc Kalman.

Një burim i tabloidit Page Six ka pohuar se lidhja e Bella dhe Marc filloi në korrik 2020 dhe se dyshja dinamike e kanë mbajtur të fshehtë atë.

Ajo dhe Marc e zyrtarizuan lidhjen në Instagram në korrik të vitit 2021 përmes një fotografie të nga Bella në Francë, ku po merrte pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Kalo në kategori