Filmi i ri i Bella Thorne dhe Patrick Schwarzenegger “Midnight Sun”, tani e ka një poster zyrtar.

Aty shihet aktorja 20-vjeçare duke u mbështetur për aktorin 24-vjeçar gjatë një shëtitjeje me barkë, së bashku me sloganin “Ëndrrat bëhen realitet gjatë natës”, transmeton Klan Kosova.

Karakteri i Patrick-ut e ka krahun e tij rreth Bella-s, derisa të dytë e shikojnë njëri tjetrin me dashuri.

Kjo dramë romantike ka të bëjë me bukuroshen Katie Price (Bella), e strehuar që nga fëmijëria me ndjeshmëri të rrezikshme ndaj rrezeve të diellit. Bota e saj hapet pas errësirës, kur ajo tenton të luajë në kitarë për udhëtarët.

Reklama

Një natë, ajo takon Charlien (Patrickun), të cilin e kishte admiruar në mënyrë sekrete për vite. Ajo e fsheh gjendjen e saj prej tij dhe të dy hyjnë në një romancë të fuqishme dhe unike.

Reklama

Më 1 Dhjetor pritet të dalë trajlleri i këtij filmi, ndërsa i tëri në kinema është caktuar të shfaqet me 23 Mars të vitit të ardhshëm.