LAJMI I FUNDIT:

Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë
(Foto: Screenshot/Twitter/Getty)

Pamjet e aktores Jane Fonda duke ‘goditur’ me certifikatën e Palmës së Artë regjisoren Justine Triet në Festivalin e Filmit në Kanë, kanë vërshuar rrjetet sociale.

Reklama

Në ceremoninë e mbylljes së festivalit, 85-vjeçarja kishte për detyrë të jepte çmimin për filmin më të mirë, gjë të cilën e bëri, megjithatë, vëmendje të veçantë mori lëvizja që pasoi.

Përkatësisht, Justine Triet mori Palmën e Artë për filmin “Anatomy of a Fall” dhe pasi mbajti fjalimin, harroi ta merrte certifikatën e çmimit.

Fonda u përpoq ta thërriste atë, por pa rezultat dhe më pas gjeti një mënyrë për t’ia tërhequr vëmendjen. Duke humbur durimin, mori letrën e çmimit dhe e qëlloi regjisoren pas shpine. Videoja e kësaj lëvizjeje u bë menjëherë hit në internet.

Filmi ”Anatomy of a Fall” fiton Palmën e Artë në Festivalin e Filmit në Kanë
Lexo po ashtu Filmi ”Anatomy of a Fall” fiton Palmën e Artë në Festivalin e Filmit në Kanë

Duke e njohur sensin e humorit të aktores, fansat arritën në përfundimin se edhe kjo ishte një shaka e saj, ndërsa as Triet nuk reagoi pas “goditjes”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Magazina
Pierce Brosnan dhe djali i tij pozuan së bashku dhe mahnitën fansat

Pierce Brosnan dhe djali i tij pozuan së bashku dhe mahnitën fansat

Magazina
Xhuli shfaqet në Times Square, Andi zbulon 'hilen' se si çdo njeri mund të shfaqet për 15 sekonda në 'billboard'

Xhuli shfaqet në Times Square, Andi zbulon 'hilen' se si çdo njeri mund të shfaqet për 15 sekonda në 'billboard'

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Kalo në kategori