LAJMI I FUNDIT:

Bëhen virale deklaratat e Bledi Manes për Luizin: Është i varur nga bixhozi, ka dështuar si këngëtar dhe diplomat

Bëhen virale deklaratat e Bledi Manes për Luizin: Është i varur nga bixhozi, ka dështuar si këngëtar dhe diplomat

Të martën në shtëpinë e Big Brother VIP Albania janë futur tre banorë të rinj.

Reklama

Keisi Medini, Tan Brahimi dhe gazetari Bledi Mane ishin tre hyrjet e reja që u prezantuan gjatë spektaklit.

Mirëpo ky i fundit po shihet konkurrent direkt i Luizit, i cili ka tash e sa kohë që është shndërruar në fenomenin e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania.

Bledi Mane dhe Luiz Ejlli në BBVA (Foto: Big Brother VIP Albania/YouTube)

Ai gjatë një interviste të dhënë para dy jave në “E diell” të Top Channel kishte bërë disa deklarata të forta kundrejt këngëtari shkodran, duke theksuar mes të tjerash se ai është edhe i varur nga bixhozi.

Deamishel qan për largimin e Amosit: E pashë në ëndërr
Lexo po ashtu Deamishel qan për largimin e Amosit: E pashë në ëndërr

“Luizin e njoh pak a shumë personalisht. Është një djalë çapkën, i cili ka dështuar si këngëtar, por ka triumfuar si aktor. Një diplomat që ka dështuar, por ka triumfuar si aktor. Një djalë që ka një ves, bixhozin, dhe uroj që kur të dalë mos ta ketë”, kishte deklaruar Mane.

Pas hyrjes së tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, kjo video e gazetarit ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale. /Telegrafi/

@gerigeri9292 #amoszaharia #efibigbrothervip2 #luizejlli #meluisin #topchanellalbania #albania #bigbrotheralbaniavip #bigbrother #luizejlliofficialfans #meluizin #bledimane ♬ original sound – Geri Ajna

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Magazina
Shakira dhe makthi i papritur që po përjeton me fëmijët në Miami

Shakira dhe makthi i papritur që po përjeton me fëmijët në Miami

Magazina
Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Magazina

"Ai është një burrë me fat" - Rita Ora me një veshje transparente e bën për vete bashkëshortin e saj 47 vjeçar në një dalje në mbrëmje

Magazina
Kalo në kategori