LAJMI I FUNDIT:

Deamishel qan për largimin e Amosit: E pashë në ëndërr

Deamishel qan për largimin e Amosit: E pashë në ëndërr

Dea Mishel i tregoi mëngjesin e sotëm Teas, se ajo kishte parë në ëndërr Amosin. Ajo tha se e pa Amosin sikur erdhi sërish brenda në shtëpi.

Reklama

Dea u shpreh se po e përjeton shumë largimin e tij, ndërsa u përlot duke folur për Amosin. Tea i tha asaj, se mund të ketë rënë në dashuri me të. Ajo qeshi dhe nuk e kundërshtoi mendimin e Teas.

Ndonëse e ka mohuar gjithë kohën që nuk ka ndjenja për Amosin, por e shikon thjesht si shok, emocionet treguan të kundërtën.

Mësohet se cili është termi ofendues me të cilin Amosi iu drejtua Kiarës në shtëpinë e BBVA
Lexo po ashtu Mësohet se cili është termi ofendues me të cilin Amosi iu drejtua Kiarës në shtëpinë e BBVA

Nuk kanë kalur as 24 orë dhe Dea po ndjen mungesën e Amosit në shtëpi.

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Don Xhoni paralajmëron këngën e re “Ike” - protagoniste në klip është ish e dashura e tij ruse

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori