LAJMI I FUNDIT:

Bebe Rexha shijon pushimet me të dashurin e saj, teksa ekspozon format e trupit dhe shfaqet pa makijazh

Bebe Rexha shijon pushimet me të dashurin e saj, teksa ekspozon format e trupit dhe shfaqet pa makijazh
Bebe Rexha (Foto: Bebe Rexha/Instagram)

Artistja shqiptare me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka pak ditë që ka publikuar albumin e saj më të ri “Bebe”.

Reklama

E teksa po e shijon suksesin e albumit të saj të tretë, 33-vjeçarja më në fund ka gjetur pak kohë për pushime.

Ajo ka publikuar së fundmi në rrjetin social TikTok një video, ku shihet në një jaht teksa shijon momentet nën ritmet e një kënge të saj të re, ende të papublikuar.

@beberexha Replying to @Brittney Saunders ♬ One In A Million – BebeRexha

E veshur me bikini të zeza, këngëtarja e hitit “I’m a mess” vë në pah linjat e saj të kolme të trupit.

Bebe Rexha (Foto: Bebe Rexha/Instagram)

Ndërkohë, e njëjta nuk hezitoi të tregonte personin që po e shoqëronte në këto pushime të hershme, i cili ishte i dashuri i saj, kineasti Keyan Safyari.

Në albumin e saj më të ri i cili po rezulton të jetë mjaft i suksesshëm, Rexha ka tri bashkëpunime shumë të mëdha.

Bebe Rexha me të dashurin e saj (Foto: Bebe Rexha/Instagram)

“I’m Good (Blue)” me David Guettan, “Satellite” me Snoop Sogg dhe “Seasons” me Dolly Parton janë tri bashkëpunimet e suksesshme që ajo ka sjell në albumin e saj të ri, “Bebe”. /Telegrafi/

Bebe Rexha (Foto: Bebe Rexha/Instagram)

Bebe Rexha (Foto: Bebe Rexha/Instagram)

Bebe Rexha (Foto: Bebe Rexha/Instagram)

Bebe Rexha (Foto: Bebe Rexha/Instagram)

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Gruaja e Thierry Henry, Andrea Rajacic shkëlqeu në një paraqitje të rrallë publike

Gruaja e Thierry Henry, Andrea Rajacic shkëlqeu në një paraqitje të rrallë publike

Magazina
Paris Hilton tallet për ecjen në pasarelë gjatë shfaqjes për 'Mugler', krahasohet me atë të një pule

Paris Hilton tallet për ecjen në pasarelë gjatë shfaqjes për 'Mugler', krahasohet me atë të një pule

Magazina
Kalo në kategori