Bebe Rexha po vazhdon me sukses të zhvillojë një karrierë prej këngëtareje në Shtetet e Bashkuara.

Bukuroshja jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga koncertet dhe përditshmëria jetësore.

Por, duket se 28-vjeçarja është lodhur nga jeta që e përcaktojnë rrjetet sociale, pasi që nuk është e sigurt nëse dashuria që i shprehet është reale apo e rreme.

“Unë jam e lodhur nga të jetuarit sipas standardeve të mediave sociale. Po, njerëzit i pëlqejnë fotografitë tuaja, por a ju pëlqejnë vërtet juve?”, ka shkruar ajo në llogarinë personale në Twitter.

Ndërkohë, biondina është shpërblyer me çmimin BMI në kategorinë “Kënga më e performuar e zhanrit pop” për vitin 2018 në saje të këngës, “Meant To Be”.

Bebe Rexha duket atraktive në BMI Awards, shpërblehet me çmimin "Kënga më performuese e vitit" Bebe Rexha duket atraktive në BMI Awards, shpërblehet me çmimin "Kënga më performuese e vitit"

Ndryshe, Rexha së fundi i është bashkuar turneve muzikorë anembanë globit të bendit Jonas Brothers. /Telegrafi/