0Shares

Këngëtarja Beatrix Ramosaj pëlqehet shumë nga fansat për këngët dhe sharmin e saj.

Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat është thuajse çdo ditë aktive.

Alban dhe Beatrix Ramosaj marrin nënshtetësi shqiptare (Foto) Alban dhe Beatrix Ramosaj marrin nënshtetësi shqiptare (Foto)

Shpesh, këngëtarja Ramosaj preferon që të publikojë imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet e nxehta.

Beatrix Ramosaj është njëra ndër këngëtarët më atraktive të skenës. Burimi i fotos: Instagram

Së fundmi, Beatrix ka publikuar një fotografi mjaft provokuese në InstaStory këtë mëngjes.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ajo shfaqet e shtrirë në shtrat teksa pozon para pasqyrës, ndërsa nuk zbulon asgjë nga trupi i saj.

Tash e sa kohë, këngëtarja vazhdon të mbetet beqare, duke treguar se nuk e ka gjetur ende mashkullin ideal. /Telegrafi/

Beatrix Ramosaj publikon një imazh provokues nga shtrati. Burimi i fotos InstaStory

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)