LAJMI I FUNDIT:

Bardhi lanson bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia”

Bardhi lanson bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia”
Reklama

Bardhi publikon bashkëpunimin me Dardanin dhe IL Ghost “Policia”

Tre reperë janë bërë bashkë për të sjellur një projekt të ri muzikor.


Bëhet fjalë për Bardhin, Dardanin dhe IL Ghost, të cilët kanë lansuar këngën “Policia”.

Foto: Instagram

Projekti erdhi i kompletuar edhe nga ana vizuale, që tashmë e gjeni të plotë në kanalin zyrtar të ‘SBS Entertainment’ në YouTube.

Teksti i këngës është një miksim mes gjuhës shqipe dhe asaj gjermane.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Producent të projektit janë gjithashtu produksioni muzikor ‘SBS’, ndërsa masterizimi u bë nga Avaxus.

Padyshim kënga do të mirëpritet nga ana e fansave të artistëve, të cilët njihen për hite të shumta. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori