Këngëtaret shqiptare thuajse çdo ditë vijnë me ndryshime në dukjen e tyre.

Një të tillë, së fundmi e ka bërë edhe këngëtarja nga Shqipëria, Gordana Kingji – Baby G, teksa vjen me një stil më ndryshe.

Biondja, e cila u përfol për ndarjen nga partneri i saj, edhe këtë herë ka tërhequr vëmendjen e publikut dhe fansave të saj.

Baby G (Foto: Instagram/babygee)

Përveç stilit të ri, këngëtarja shqiptare ka ndërruar edhe ngjyrën e flokëve, derisa anon nga ngjyra rozë.

Ndërkaq, ajo ditë më parë u komentua për ndarjen nga i dashuri i saj, Lim Hoti, por që spekulimet u hodhën poshtë kur ata u shfaqën sërish pranë njëri-tjetrit.

Përndryshe, të njëjtit e kanë edhe një projekt të përbashkët të titulluar “Pretty Gangster”. /Telegrafi/

Baby G (Foto: Instagram/babygee)

View this post on Instagram

🥰 I’m a girl I do as I like

A post shared by BabyG (@babygee) on May 30, 2019 at 9:13am PDT