Ajo është bërë emër i njoftur për publikun shqiptar duke bërë karrierë në arenën ndërkombëtare të muzikës.

Bëhet fjalë për Amarda Toçin, e cila njihet më mirë ne emrin artistik Ava Max që kohët e fundit ka publikuar disa këngë për fansat dhe publikun gjerë.

Ajo shpeshherë ndan me ndjekësit imazhe dhe video të ndryshme në llogaritë personale në Instagram si dhe Facebook.

Ava Max (Foto Instagram)

Së fundi, bukuroshja ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale teksa shfaqet mjaft provokuese dhe joshëse.

Ajo merr poza para një pasqyre teksa fotografon vetveten duke vënë në pah gjinjtë dhe linjat seksi trupore.

Ndryshe, Ava është duke punuar në video projekte të reja muzikore si dhe po zhvillon disa koncerte anembanë globit. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Catching a glimpse of your soul 📸

A post shared by Ava Max 🔮 (@avamax) on Jul 23, 2019 at 8:41am PDT