LAJMI I FUNDIT:

Ashtu si e përfundoi vitin e kaluar, Kylie e nis vitin e ri (Foto)

Ashtu si e përfundoi vitin e kaluar, Kylie e nis vitin e ri (Foto)

Gjatë vitit 2016, Kylie Jenner ishte “mbretëresha e rrjeteve sociale”, ndërsa duket se do të jetë personazhi më i përfolur edhe gjatë vitit 2017.

Bukuroshja më e re e klanit Kardashian/Jenner që në ditët e para të vitit të ri ka sjellë imazhe, ku ka pozuar me bikini.

Kylie duket tmerrësisht seksi

Si gjithmonë, Kylie shfaqet jashtëzakonisht seksi, ndërsa të pasmet dhe gjoksi janë në plan të parë.

Pjesë e fotografive është edhe shoqja e saj, Jordyn Woods. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Magazina
Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Imran Amiti
“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Magazina
Kalo në kategori