LAJMI I FUNDIT:

Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik
Foto: Screenshot/Instagram

Këngëtarja nga Kosova, Arta Kabashi, është eliminuar të shtunën nga Big Brother VIP Albania 3.

Ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Pardon My French”, ku ka folur për eksperiencën dhe situatën në formatin e famshëm televiziv.


Bukuroshja pejane u pyet pak edhe rreth jetës private, nëse është në një lidhje dashurie, siç u nënkuptua nën rreshta me një bisedë me Meritonin.

Foto: Screenshot/Instagram

“Po ia kam konfirmuar Meritonit me një gjest dhe i kam thënë që nuk dua të flas më tepër sepse mund të zbulohet pasi është personazh i njohur”, tha zeshkania.

Arta Kabashi reagon pas daljes nga Big Brother VIP Albania 3
Lexo po ashtu Arta Kabashi reagon pas daljes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta mes tjerash theksoi: “Ajo që mund të them është se nuk është nga bota e muzikës”.

View this post on Instagram

A post shared by ARTA (@artaakabashi)

E njëjta ka qëndruar për më shumë se një muaj në shtëpinë më të popullarizuar në Shqipëri.

Kabashi është pëlqyer për mënyrën se si është shfaqur si dhe për bisedat me banorët e tjerë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by ARTA (@artaakabashi)

Në trend Magazina

Më shumë
Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Lavdije Rexhepi
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision:

Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision: "Ushtrinë time do ta bëj" ma ke kushtuar mua, sepse po e bëja ushtrinë në atë kohë

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Magazina
Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Magazina
Kalo në kategori