Arta Elezaj ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale në javët e fundit duke publikuar imazhe që vënë në pah figurën e saj trupore.

Në profilin e saj në Instagram, ku numëron 79.5 mijë ndjekës, bukuroshja ka sjellë imazhe me bikini nga pushimet e saja.

🍫

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jul 27, 2018 at 11:02am PDT

Ndërsa këtë fundjavë, ajo ka pozuar me bikini me ngjyrë të kuqe duke marrë vëmendjen e fansave të saj.

Lajmet për Arta Elezaj Lajmet për Arta Elezaj

Për më shumë, në një video të publikuar në InstaStory, Arta e ka xhiruar trupin e saj.

Arta Elezaj është bërë e njohur për publikun e gjerë falë angazhimit në hit-serialin televiziv, “O Sa Mirë”.

Në komedinë e popullarizuar, ajo portretizon rolin e Xhakartës dhe tashmë ka fansa të shumtë.

Ndërkohë që bukuroshja ka vazhduar të jetë në qendër të vëmendjes edhe gjatë verës me fotografitë e publikuara në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Happiness comes in waves 🌊

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jul 23, 2018 at 12:27pm PDT

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Jul 22, 2018 at 10:26am PDT