Bukuroshja e njohur, Arta Elezaj, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme dhe kryesisht imazhe atraktive nga udhëtimet në vende luksoze.

Së fundmi, Elezaj ka marrë vëmendjen e ndjekësve me disa fotografi të reja, ku ka pozuar me bikini gjatë pushimeve.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Ajo nuk ka hezituar të vë në pah linjat atraktive trupore, duke pozuar me bikini të bardha.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Vathët në kërthizë dhe qaforja me sy ishin detaji që plotësuan dukjen e saj në këtë paraqitje të ekspozuar para fansave.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj.

Arta së fundmi u paraqit në klipin “Edhe Sa” të këngëtares Kida, krahas bukurosheve të njohura Kejvina Kthella dhe Megi Pojani. /Telegrafi/