Ajo është njëra nga yjet shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që publikon imazhe e video në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për modelen nga Klina, Arta Elezaj, e cila duket se po kalon pushimet në një vend luksoz.

Megjithëse nuk e ka bërë të ditur lokacionin e këtij udhëtimi ekzotik, bukuroshja ka ndarë disa fotografi atraktive.

View this post on Instagram

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)

Në një të fundit, kaçurrelja vjen në një palë bikini krem e një fustan rrjet në pjesën e poshtme.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Kjo fotografi ka bërë që të marrë reagime të shumta në hapësirën për komente, duke u komplimentuar për pamjen e mrekullueshme.

View this post on Instagram

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)

Postimi për vetëm pak orë ndërkohë ka grumbulluar mbi dhjetë mijë pëlqime.

Arta më shumë se për karrierën profesionale, po vazhdon të jetë e përfolur për jetën dhe pushimet e shtrenjta. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)