0Shares

Arsenali janë të interesuar që të lansojnë një ofertë për Danilon e Real Madridit.

Don Balon shkruan që Gunners janë duke e shikuar brazilianin si pasardhës të Hector Bellerinit.

Bellerin pritet të kalojë te Barcelona dhe këtë verë ai do të zëvendësohet nga Danilo nëse mbretërit pranojnë ofertën.

Braziliani te Real Madridi është rezervist, pasi në pozitën e tij luan Dani Carvajal i cili është pjesë e mbretërve që nga akademia.

Presidenti i Realit, Florentino Perez, do ta pranonte një ofertë prej milionë euro. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)