LAJMI I FUNDIT:

Arsenali lidhet me një lëvizje shokuese për Kylian Mbappen

Arsenali lidhet me një lëvizje shokuese për Kylian Mbappen

Sipas një raportimi, Arsenali dhe Liverpool janë duke ‘eksploruar parametrat financiarë dhe sportivë të përfshirë’ në afrimin e Kylian Mbappes si lojtar i lirë.

Francezi ka qenë shumë i lidhur me Arsenalin në shumë raste në të kaluarën.

Topçinjtë po planifikojnë të nënshkruajnë me një sulmues të klasit botëror në vitin 2024 dhe janë lidhur me lojtarë si Victor Osimhen, Dusan Vlahovic dhe Ivan Toney.

Dy talentët që mund të çojnë tifozët e Real Madridit në botën e fantazisë: Mbappe dhe Haaland në 'Santiago Bernabeu' në vitin 2024
Lexo po ashtu Dy talentët që mund të çojnë tifozët e Real Madridit në botën e fantazisë: Mbappe dhe Haaland në 'Santiago Bernabeu' në vitin 2024

Kontrata e Mbappes me PSG skadon në qershor të vitit 2024 dhe Real Madridi me sa duket e ka përjashtuar veten nga çdo transferim.

Megjithatë, nuk mund të përjashtohet plotësisht që Mbappe të përfundojë duke nënshkruar një zgjatje të re të kontratës në Paris.

Por, Arsenali duhet të bëjë të pamundurën që ta bind 24-vjeçarin të kalojë në Emirates, pasi ende nuk janë skuadër që fitojnë trofe të mëdhenj, përkundër formës së shkëlqyer në sezonet e fundit. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
E paparë deri tani: Mbappe pasi u zëvendësua në pjesën e parë, shkoi te nëna e tij në tribunë për të parë ndeshjen

E paparë deri tani: Mbappe pasi u zëvendësua në pjesën e parë, shkoi te nëna e tij në tribunë për të parë ndeshjen

Ligue 1
Zbulohet lista prej 20 ekipeve që përfitojnë më së shumti para bazuar në shitjet e fanellave

Zbulohet lista prej 20 ekipeve që përfitojnë më së shumti para bazuar në shitjet e fanellave

Ndërkombëtare
Endrick do të luajë ndeshjen e tij të parë në “Santiago Bernabeu” shumë më shpejt nga sa e prisnit

Endrick do të luajë ndeshjen e tij të parë në “Santiago Bernabeu” shumë më shpejt nga sa e prisnit

Ndërkombëtare
Tensione dhe tre kartonë të kuq, goli i Okafor i jep tri pikë Milanit në ndeshjen dramatike ndaj Lazios

Tensione dhe tre kartonë të kuq, goli i Okafor i jep tri pikë Milanit në ndeshjen dramatike ndaj Lazios

Serie A
Klopp largon nga ekipi top yllin për ndeshjet në Ligën e Evropës dhe e zëvendëson atë me një portier

Klopp largon nga ekipi top yllin për ndeshjet në Ligën e Evropës dhe e zëvendëson atë me një portier

Premier League
Klubi i famshëm anglez buzë humnerës për shkak të problemeve financiare

Klubi i famshëm anglez buzë humnerës për shkak të problemeve financiare

Premier League
Kalo në kategori