LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet i moshuari nga Gostivari, policia gjatë bastisjes i gjeti nëntë qese me marihuanë

Arrestohet i moshuari nga Gostivari, policia gjatë bastisjes i gjeti nëntë qese me marihuanë

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se pas mesnate, respektivisht në ora 00:10 ka arrestuar 62-vjeçarin me iniciale F.V. nga fshati Vrutok i Gostivarit.

Reklama

Policia gjatë bastisjes në shtëpinë e të moshuarit ka gjetur nëntë qese me marihuanë.

“Me urdhër të gjyqtarit të procedurës paraprake është kryer bastisje prej orës 00:10 deri në ora 00:45, ku janë gjetur nëntë qese me marihuanë dhe një peshore dixhitale”, deklarojnë nga MPB.

Nga aty thonë se rasti është duke u dokumentuar dhe do të ketë parashtresë përkatëse.