Artistët e njohur të skenës muzikore, Ardian Bujupi dhe Ledri Vula, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Dyshja, të njohur për një sërë hitesh, tashmë kanë nisur xhirimet e këtij videoklipi.

Ata vijnë me plot stil dhe së fundmi u kanë prezantuar ndjekësve një pjesë të shkurtër nga kënga.

Foto: Screenshot/Instagram

“Gelato 01.07”, ka qenë përshkrimi krahas videos së shpërndarë me fansat në Instagram.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Besohet që do të jetë një vit veror dhe se do të pritet mirë nga publiku e admiruesit e muzikës së tyre.

Foto: Screenshot/Instagram

Ledri momentalisht po shijon suksesin e këngës së re “Narcos Albania” në bashkëpunim me Llunin si dhe të projektit solo “Monaco”.

Ardiani në anën tjetër rreth tri javë më parë lansoi këngën e re “Aventura” në duet me reperin Noizy. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Ardian (@ardianbujupi)