Ana Kabashi njihet si një prej femrave të estradës shqiptare me linja të përsosura trupore.

Bukuroshja josh interesimin e ndjekësve të saj sa herë që poston fotografi dhe video në profilet e saja në rrjetet sociale.

Gjatë fundjavës, këngëtarja i ka publikuar disa video nga plazhi, ku është shfaqur me bikini dhe ka mahnitur me figurën e saj.

Ana e ka xhiruar trupin e saj duke marrë rreze në plazh, por edhe duke bërë dush.

Pozat atraktive të Ana Kabashit në bikini Pozat atraktive të Ana Kabashit në bikini

Në një prej videove të shpërndara ndodhet edhe motra e saj, Arta, e cila po ashtu njihet për format e mrekullueshme trupore. /Telegrafi/