Ana Kabashi është një prej këngëtareve më linja të admiruara trupore, e cila josh interesim me çdo postim në rrjetet sociale.

Bukuroshja është e njohur për angazhimin e rregullt në palestër dhe në këtë mënyrë kujdeset për fizikun e saj mbresëlënës.

Gjatë fundjavës, ajo i ka shpërndarë disa imazhe në Instagram dhe përshkrimin e ka lidhur me festën e Fitër Bajramit.

Ana Kabashi (Foto: Instagram/annakabashi)

“Rollatë apo bombicë, cili është deserti juaj i preferuar për Bajram”, është përshkrimi në postimin e saj.

Ana Kabashi publikon imazhe teksa shihet e veshur me stil Ana Kabashi publikon imazhe teksa shihet e veshur me stil

Këngëtarja ka marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj në këtë postim, ndërsa tërheq vëmendjen me dukjen e saj. /Telegrafi/