LAJMI I FUNDIT:

Alvarez debuton me gol te Man City, gjithçka baras në Superkupën e Anglisë

Alvarez debuton me gol te Man City, gjithçka baras në Superkupën e Anglisë

Manchester City ka arritur ta barazojë rezultatin në pjesën e ndaj Liverpoolit në 1-1.

Reklama

The Reds shkuan në pushin në epërsi me golin e Alexandre Arnold, por në pjesën e dytë qytetarët barazuan.

Ishte Julian Alvarez ai që gjeti golin pas një tollovie në zonë në minutën e 72-të për 1-1.

Goli i rishikua në VAR dhe u pa që ishte i rregullt. Ky është goli i parë i tij në ndeshje zyrtare me Man Cityn.

Minutat e fundit pritet të jenë të hapura që të gjendet edhe fituesi i trofeut. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Xhaka thyen heshtjen, flet për largimin nga Arsenali dhe godet në fund Topçinjtë për një gjë

Xhaka thyen heshtjen, flet për largimin nga Arsenali dhe godet në fund Topçinjtë për një gjë

Bundesliga
Në vitin 2027 nuk do të ketë Ligë të Kampionëve: UEFA ka gati tri gara të reja

Në vitin 2027 nuk do të ketë Ligë të Kampionëve: UEFA ka gati tri gara të reja

Ndërkombëtare
Lojtari i vetëm që mund ta shpëtojë Pochettinon nga shkarkimi prej Chelseat

Lojtari i vetëm që mund ta shpëtojë Pochettinon nga shkarkimi prej Chelseat

Premier League
Ylli i Manchester United rikthehet në dispozicion të trajnerit Ten Hag

Ylli i Manchester United rikthehet në dispozicion të trajnerit Ten Hag

Premier League
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Kalo në kategori