Dita e sotme (e enjte), ka qenë e kobshme për Almeda Abazin.

Kjo për shkak se aktorja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, ka humbur një person të afërt dhe shumë të dashur për të.

Abazi, në një postim në InstaStory ka bërë të ditur për fansat se gjyshi i saj ka ndërruar jetë.

Foto: Almeda Abazi/Instagram

Nëna e dy fëmijëve postoi një fotografi të gjyshit të saj teksa mbante në duar një fëmijë.

Foto: Almeda Abazi/Instagram

“Ah o gjysh ah. Prehu në paqe gjyshi jonë”, ka shkruar Almeda në mbishkrimin e imazhit.

Të gjitha lajmet nga Almeda Abazi Të gjitha lajmet nga Almeda Abazi

Rikujtojmë që moderatorja nga Shqipëria prej vitesh jeton në Turqi, atje ku ka ndërtuar një karrierë të suksesshme dhe është e martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, çifti janë prindër të dy fëmijëve. /Telegrafi/

Reklama