LAJMI I FUNDIT:

Albërie Hadërgjonaj dhe Olta Gixharri kritikohen për veshjet provokuese në “YFSF” (Foto)

Albërie Hadërgjonaj dhe Olta Gixharri kritikohen për veshjet provokuese në “YFSF” (Foto)
Reklama

Mes performancave dhe personazheve që spikatën qysh në natën e parë të edicionit të dytë të Your Face Sounds Familiar 2, ajo e Flaka Krelanit u vlerësua si më të vështirat.

Juria e këtij spektakli, Olta Gixhari, Albërie Hadërgjonaj dhe Arian Çani, por edhe kolegët e tjerë pjesëmarrës, i dhanë Flakës pikët maksimale për performancën e arrirë duke nënvizuar se e ndezi me të vërtetë skenën e natës së parë të spektaklit, transmeton Telegrafi.


E Albërie Hadërgjonaj dhe Olta Gixharri po kritikohen shumë prej ndjekësit e spektaklit shkaku i veshjeve provokative.

Gjersa Albëria kishte të veshur një fustan të kuq dhe i nxirrte në pah gjoksin, edhe Olta provokonte me veshjen tejet seksi.

Vlen të theksohet se javën e ardhshme, për Flakën do të jetë një sfidë tjetër, por këtë herë femërore – Christina Aguilera, e cila, me siguri, nuk do të jetë problem për t’u interpretuar nga këngëtarja e njohur. /Telegrafi/

Live ne Tv Klan???? Yfsf Nata e 1 dress @rosebyrozanaradi

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberie_hadergjonaj) on Feb 20, 2017 at 12:08pm PST

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on Feb 21, 2017 at 1:40am PST

Per pak minuta ne TV Klan #YFSF

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on Feb 20, 2017 at 11:02am PST

Në trend Magazina

Më shumë
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
James Blunt ua rikthen fansave në kujtesë përmes një videoje se dikur ka qenë ushtar në Luftën e Kosovës

James Blunt ua rikthen fansave në kujtesë përmes një videoje se dikur ka qenë ushtar në Luftën e Kosovës

Magazina
Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Magazina
Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Magazina
Dafina Zeqiri mahnit me vokalin teksa këndon ‘live’ në darkën e organizuar nga presidentja Osmani

Dafina Zeqiri mahnit me vokalin teksa këndon ‘live’ në darkën e organizuar nga presidentja Osmani

Magazina
Kalo në kategori