LAJMI I FUNDIT:

Al Pacino po bëhet baba për herë të katërt me të dashurën 53 vjet më të re

Al Pacino po bëhet baba për herë të katërt me të dashurën 53 vjet më të re

Al Pacino, 82 vjeç, do të bëhet baba për herë të katërt.

E dashura 29-vjeçare e aktorit, Noor Alfallah, është shtatzënë në muajin e tetë, sipas TMZ.


Aktori tashmë ndan vajzën Julie, 33 vjeçe, me Jan Tarrant si dhe binjakët Olivia dhe djalin Anton, të dy 22 vjeç, me Beverly D’Angelo.

Foto: Backgrid

Ndërkohë, ky duket të jetë fëmija i parë i Alfallah.

Pacino dhe Alfallah ndezën thashethemet për romancë, teksa u fotografuan së bashku në një darkë në prill të vitit të kaluar.

Të gjitha lajmet nga Al Pacino
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Al Pacino

Sidoqoftë, në atë kohë, burime të shumta thanë se çifti kishin qenë në lidhje që nga pandemia.

Foto: The Image Direct

“Pacino dhe Noor filluan të takoheshin gjatë pandemisë. Ajo kryesisht shoqërohet me burra të moshuar shumë të pasur… Ajo ka qenë me Al për disa kohë dhe ata kalojnë shumë mirë”, zbuloi burimi.

“Diferenca në moshë nuk duket të jetë problem, edhe pse ai është më i madh se babai i saj”.

Foto: Instagram

Para lidhjes me Pacinon, bukuroshja ka shijuar një romancë me Mic Jagger, me të cilin u takua kur rokeri ishte 74 vjeç dhe ajo ishte vetëm 22 vjeçe, si dhe me miliarderin Nicolas Berggruen, 60 vjeç. /Telegrafi/

Foto: Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Katër personazhet që thuhet se do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

Katër personazhet që thuhet se do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

Magazina
I dashuri i dërgon një letër Santianës në BBVK, shprehet i zhgënjyer me të: Nuk e kam pritur nga ti

I dashuri i dërgon një letër Santianës në BBVK, shprehet i zhgënjyer me të: Nuk e kam pritur nga ti

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
I dashuri i Santianës përmes letrës hodhi disa akuza kundrejt tij, Buci: Nuk prisja që të fliste mirë

I dashuri i Santianës përmes letrës hodhi disa akuza kundrejt tij, Buci: Nuk prisja që të fliste mirë

Magazina
Kalo në kategori