Gina Rodriguez raportohet se është bërë nënë për herë të parë.

Aktorja 38-vjeçare dhe bashkëshorti i saj, Joe LoCicero, kanë mirëpritur fëmijën e parë bashkë.

Ylli i “Jane the Virgin” u pa duke bërë një shëtitje në Los Angeles me të porsalindurin.

Foto: The Image Direct

Nëna e rej u shfaq me një veshje të thjeshtë, pantallona të zeza dhe një triko të ngjashme.

Të gjitha lajmet nga Gina Rodriguez Të gjitha lajmet nga Gina Rodriguez

As Rodriguez dhe as bashkëshorti i saj nuk kanë njoftuar lindjen e foshnjës së tyre dhe nuk kanë zbuluar gjininë apo emrin.

Foto: The Image Direct

Çifti theksojmë që u njohën gjatë xhirimeve të filmit “Jane the Virgin” në vitin 2016.

Reklama

Ai dhe fituesja e “Golden Globe” u fejuan në korrik të vitit 2018, teksa u martuan në maj të vitit të ardhshëm. /Telegrafi/

Reklama

Gina dhe bashkëshorti i saj (Foto: Instagram)