LAJMI I FUNDIT:

Aktorët që lehtësisht mund të transformojnë veten në personazhe të tjerë (Foto)

Aktorët që lehtësisht mund të transformojnë veten në personazhe të tjerë (Foto)

Mund të jetë edhe e pabesueshme kur e shihni se është fjala për të njëjtit njerëz

Shumë aktorë mund t’ju tmerrojnë me ndryshimet që bëjnë. Por në rast se nuk e kanë talentin t’i dallojnë rolet, mund të jetë problematike. Grimi i mirë nuk i mjaftueshëm për të mos e parë personalitetin e njëjtë brenda njerëzve.


Bright Side ka zgjedhur disa nga profesionistët më të mëdhenjë që mund t’i ndryshojnë rolet. /Telegrafi/

Gary Oldman

Filmat: Dracula, True Romance, The Fifth Element, Interstate 60, Harry Potter

Helena Bonham Carter

Filmat: Fight Club, Planet of the Apes, Harry Potter, Alice in Wonderland, The King’s Speech

Ian McKellen

Filmat: Richard III, Rasputin, David Copperfield, The Lord of the Rings, X-Men

Jared Leto

Filmat: Fight Club, Alexander, Chapter 27, Dallas Buyers Club, Suicide Squad

Cate Blanchett

Filmat: The Lord of the Rings, The Aviator, Elizabeth: The Golden Age, I’m Not There, Cinderella

Ralph Fiennes

Filmat: Schindler’s List, The Constant Gardener, Harry Potter, The Duchess, The Grand Budapest Hotel

Tilda Swinton

Filmat: Orlando, The Chronicles of Narnia, Michael Clayton, The Grand Budapest Hotel, Doctor Strange

Michael Fassbender

Filmat: 300, A Dangerous Method, Prometheus, Macbeth, Steve Jobs

Johnny Depp

Filmat: Pirates of the Caribbean, Public Enemies, Alice in Wonderland, Dark Shadows, Black Mass

Meryl Streep

Filmat: The Devil Wears Prada, Julie & Julia, The Iron Lady, Into the Woods, Ricki and the Flash

Në trend Magazina

Më shumë

"Nuk e 'ngjes' mikrofonin, a po më 'nin', n'daç bjer zarf të zi e të gjelbër", Meritoni reagon i revoltuar kundrejt produksionit

Magazina
Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Magazina
Ndahet nga jeta aktorja e njohur Shirine Morina

Ndahet nga jeta aktorja e njohur Shirine Morina

Magazina
Ajsel Grezda konfirmon ndarjen nga futbollisti Eros Grezda

Ajsel Grezda konfirmon ndarjen nga futbollisti Eros Grezda

Magazina

"A të ka shkruar Fatjoni pas daljes?", përgjigjja epike e Rike Rocit pasi u pyet për ish konkurrentin e BBVA

Magazina
U aludua se marrëdhënia e tyre është krisur, Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli befasojnë ndjekësit me veprimin e fundit

U aludua se marrëdhënia e tyre është krisur, Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli befasojnë ndjekësit me veprimin e fundit

Magazina
Kalo në kategori