Një aksident me vdekje është regjistruar pak më parë në zonën e Astirit në Tiranë.

Sipas të dhënave paraprake, mjeti me drejtues shtetasin S. K., ka aksidentuar këmbësoren shtetasen E. N., 35 vjeçe.

Si pasojë e përplasjes shtetasja E. N. ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. /A2 CNN/