Dy persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e një aksidenti.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 17:50 në fshatin Hodonoc, në Gjilan.

Siç thuhet në raport, të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësor në QKUK.

“Raportohet për një aksident trafiku në mes të dy veturave ku përpos dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar një mashkull dhe një femër kosovar. Të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësor në QKUK”, thuhet në raport. /Telegrafi/