LAJMI I FUNDIT:

Akrobatja rrëzohet nga pesë metra lartësi, tmerrohen fëmijët që kishin shkuar me prindërit në cirkun rus për të parë performancën

Akrobatja rrëzohet nga pesë metra lartësi, tmerrohen fëmijët që kishin shkuar me prindërit në cirkun rus për të parë performancën

Një akrobacioneve në një cirk, një 26-vjeçare është rrëzuar nga pesë metra lartësi para qindra fëmijëve, që ishin të shoqëruar nga prindërit dhe kishin shkuar për ta ndjekur nga afër performancën.

Tatyana Zolotukhina po performonte me bashkëshortin Sergey Zolotukhin, 34-vjeç, kur ai nuk arriti t’i kap dorën dhe si pasojë u rrëzua në tokë nga pesë metra lartësi, transmeton Telegrafi.


Ngjarja ka ndodhur në Omsk të Rusisë, ku kamerat kapën momentin kur bashkëshorti i saj vrapon për ta ndihmuar dhe e largon nga skena.

Në momentin kur po mbretëronte heshtja në cirkun e Omskut, 34-vjeçarja rrëzohet dhe fëmijët fillojnë të bërtasin të tmerruar me atë çfarë panë.

Si pasojë e këtij rrëzimi, ajo ka thyer nyjën e këmbës dhe është dërguar me urgjencë në spital për tretman. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Stërvitja më e madhe e NATO-s që nga Lufta e Ftohtë - paralajmërim për Putinin

Stërvitja më e madhe e NATO-s që nga Lufta e Ftohtë - paralajmërim për Putinin

Evropa
Rusia po i afrohet me shpejtësi një “rekordi të zi” të humbjeve të automjeteve të blinduara të personelit në Ukrainë

Rusia po i afrohet me shpejtësi një “rekordi të zi” të humbjeve të automjeteve të blinduara të personelit në Ukrainë

Botë
Pas luftimeve të ashpra, e detyruan të dorëzohet, pastaj ukrainasit i ofrojnë cigare dhe ndihmë ushtarit rus – pamje që tregojnë ngjarjen nga vija e frontit

Pas luftimeve të ashpra, e detyruan të dorëzohet, pastaj ukrainasit i ofrojnë cigare dhe ndihmë ushtarit rus – pamje që tregojnë ngjarjen nga vija e frontit

Botë
Dodik me një çmenduri të re: Në Srebrenicë nuk u vra askush, do t’ia ndryshojmë emrin qytetit

Dodik me një çmenduri të re: Në Srebrenicë nuk u vra askush, do t’ia ndryshojmë emrin qytetit

Bosnja
Gruaja nga Çikago bleu një shtëpi për 1 euro në Itali - tregon se si e transformoi atë

Gruaja nga Çikago bleu një shtëpi për 1 euro në Itali - tregon se si e transformoi atë

Botë
Burgu më i vogël në botë gjendet midis Britanisë dhe Francës - kush ka qenë i burgosuri më i famshëm në 168 vite

Burgu më i vogël në botë gjendet midis Britanisë dhe Francës - kush ka qenë i burgosuri më i famshëm në 168 vite

Botë
Kalo në kategori