LAJMI I FUNDIT:

Agoni dhe Skivi darkojnë bashkë, s’kanë pasur asnjëherë probleme (Foto)

Agoni dhe Skivi darkojnë bashkë, s’kanë pasur asnjëherë probleme (Foto)
Të gjithë të buzëqeshur, Foto: Snapchat

Duket se keqkuptimet në Babastars janë tejkaluar.

Ditë më parë shpërtheu në media spekulimi për një përplasje mes Agon Amigës dhe Skivit, dy shokëve të vjetër të një prej labelave më të popullarizuar të hip hopit shqiptar.

Kjo u pasua me shumë raportime, pasi vet Agon Amiga ja largoi “followin” në Instagram Skivit.

A po largohet Agon Amiga nga Babastars?
Lexo po ashtu A po largohet Agon Amiga nga Babastars?

Kështu së paku vërehet nga një postim më i fundit në Snapchat nga menaxheri i Babastars, Dekorim Sahiti, ku shihen ai, Onati, Agon Amiga dhe Skivi, të gjithë të buzëqeshur që vërteton se mes tyre ska pasur probleme, shkruan Telegrafi.

Dekori dhe Onati i bëjnë bashkë Agonin dhe Visarin. Foto: Snapchat

Së shpejti priten projekte të reja me Skivin protagonist bashkë me Agonin dhe antarët tjerë.


Në trend Magazina

Më shumë
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Naser Qeli njofton një projekt filmik - pjesë e tij do të jenë edhe disa ish-banorë të Big Brother VIP Kosova 2

Naser Qeli njofton një projekt filmik - pjesë e tij do të jenë edhe disa ish-banorë të Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Kalo në kategori