LAJMI I FUNDIT:

Agjenti shqiptar, Fali Ramadani flet për të ardhmen e Koulibalyt

Agjenti shqiptar, Fali Ramadani flet për të ardhmen e Koulibalyt

Kalidou Koulibaly është njëri nga emrat më të përfolur në tregun e transferimeve në Serie A.

Reklama

Qendërmbrojtësi senegalez ka edhe një vit kontratë me Napolin, por ende nuk ka vendosur nëse do ta vazhdoj atë.

Barcelona, Real Madrid, Paris Saint Germain, Arsenal, Roma e Inter janë skuadrat që kanë shprehur interesim për transferimin e qendërmbrojtësit.

Megjithatë prioritet i tij është të vazhdoj kontratën me Napolin pasi ndihet mirë në këtë klub.

Pas shumë raportimeve ditëve të fundit në mediat italiane se Koulibaly do të largohet nga Napoli, ka folur edhe agjenti shqiptar i futbollistit, Fali Ramadani.

“Ka shumë thashetheme dhe dua ta sqaroj se ne nuk jemi në bisedime me asnjë klub për Koulibaly, nga sot”.

Barcelona kontakton agjentin e Koulibalyt, ai ia tregon çmimin e kërkuar nga Napoli
Lexo po ashtu Barcelona kontakton agjentin e Koulibalyt, ai ia tregon çmimin e kërkuar nga Napoli

“Jemi duke pritur të takojmë drejtuesit e Napolit për të vendosur zgjidhjen më të mirë për të dyja palët”, ka deklaruar agjenti i mbrojtësit senegalez. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kaos në aeroportin e Budapestit: Tifozët e Romës sulmojnë gjyqtarin anglez Taylor, fluturojnë edhe karriget

Kaos në aeroportin e Budapestit: Tifozët e Romës sulmojnë gjyqtarin anglez Taylor, fluturojnë edhe karriget

Liga e Evropës
Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

Kështu do të duket Real Madridi pa treshen Benzema, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

La Liga
Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Bundesliga
Harry Kane ka refuzuar Bayern Munichin, por dy gjigantë evropianë mbeten në garë

Harry Kane ka refuzuar Bayern Munichin, por dy gjigantë evropianë mbeten në garë

Premier League
Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Ëndrra e Jurgen Klopp: Ky pritet të jetë formacioni startues i Liverpoolit me katër nënshkrime të reja

Premier League
E konfirmuar, Lionel Messi largohet nga Paris Saint-Germain

E konfirmuar, Lionel Messi largohet nga Paris Saint-Germain

Ligue 1
Kalo në kategori