Blero dhe Afrona Dika tashmë kanë bërë të ditur se do të martohen më 21 shtator, në një ceremoni luksoze të organizuar në Shëngjin.

Të njëjtit tash e një kohë kanë filluar përgatitjet dhe së fundmi realizuan një fotosesion mjaft të veçantë me kostumin e dasmës.

Blogerja, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, ka mahnitur fansat e veshur me fustanin e bardhë, dukja e së cilës është për t’u admiruar.

View this post on Instagram

They say marriages are made in Heaven. …

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on Aug 26, 2019 at 1:17pm PDT

“Ata thanë që martesa është bërë në parajsë”, është përshkrimi që ia ka vënë imazheve Afrona.

Afrona Dika, ndjesitë para dasmës, detaje nga historia disavjeçare e dashurisë me Bleron Afrona Dika, ndjesitë para dasmës, detaje nga historia disavjeçare e dashurisë me Bleron

Bukuroshja ditë më parë ka dhënë një intervistë për revistën “Class”, ku ka folur për romancën me Bleron, ndjesitë para dasmës e shumëçka tjetër.

Ndryshe, këngëtari Muharremi martohet për të dytën herë, pasi vite më parë ishte me aktoren Teuta Krasniqi, me të cilën ka edhe një vajzë. /Telegrafi/