LAJMI I FUNDIT:

2 Ton, Blleki dhe Festim bëhen bashkë për “Problema”

2 Ton, Blleki dhe Festim bëhen bashkë për “Problema”
(Foto: Screenshot/YouTube/2TONoffical)

“Problema” është titulli i këngës që i ka bërë bashkë 2 Ton, Bllekin dhe Festimin.

Reklama

Artistët i kanë bashkuar forcat për realizimin e projektit që është produksion i Dardd.

Për tekstin dhe melodinë janë kujdesur tre artistët, ndërsa masterizimin e ka bërë Don Gima.

View this post on Instagram

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

Kënga është kompletuar edhe nga ana vizuale, ndërsa xhirimin e videoklipit e ka bërë Bug Production.

“Problema” është pjesë e albumit të parë në karrierën e 2 Ton të titulluar “Passion”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Kalo në kategori