0Shares

Më 1 shtator në Zone Club do të mbahet një nga mbrëmjet më spektakolare të kësaj vere.

Është superylli i muzikës elektronike, Seth Troxler, ai që do të performojë në Zone para publikut në Prishtinë.

Është vet DJ i muzikës techno dhe house ai që ka konfirmuar performancën në kuadër të turneut të tij të ngjeshur të koncerteve.

Këtë performancë e ka konfirmuar Dekorim Sahiti, një nga pronarët e Zone Club.

Pas Apollonisë kjo do të jetë mbrëmja tjetër e madhe e muzikës elektronike. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)