0Shares

Sigal Prishtina ka konfirmuar përforcimin e radhës.

Klubi nga kryeqyteti vazhdon përforcimin për garat evropiane.

Pas disa transferimeve, klubi i drejtuar nga Blerand Stavileci ka konfirmuar ardhjen e re, Seab Webster.

Webster është lojtar i pozitës 3-4 dhe vjen nga kampionati amerikan i kolegjeve, NCAA.

Ai ka një mesatare prej 19 pikëve për ndeshje. /Telegrafi/

Vazhdojmë… Nga NCAA 🇺🇸 në qytetin bardh e kaltër (dhe me kupa shumë). Webster, i përzgjedhuri i përfaqësueses amerikane "Athletes In Action" dhe me një mesatare prej 19 pikëve për ndeshje, në Prishtinë do të mbulojë pozitën 3-4. #PRoud #PRoudChampions

A post shared by Prishtina BC (@prishtinabc) on Aug 8, 2017 at 3:52am PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)