Policia ka njoftuar se një person nga Shtimja është zhdukur.

Ankuesi mashkull kosovar  ka njoftuar se viktima mashkull kosovar është larguar dhe se nuk dihet vendndodhja e tij.

Njësitë policore duke hetuar rastin. /Telegrafi/