LAJMI I FUNDIT:

Ylli i ‘Beverly Hills’ dhe ish-bashkëshorti i Megan Fox, Brian Austin Green rrëfen për sëmundjen dhe momentet e vështira që përjetoi

Ylli i ‘Beverly Hills’ dhe ish-bashkëshorti i Megan Fox, Brian Austin Green rrëfen për sëmundjen dhe momentet e vështira që përjetoi
(Foto: Instagram/brianaustingreen)

Aktori i hit serialit “Beverly Hills”, Brian Austin Green, në dy muajt e fundit ka qenë duke luftuar me kolitin ulceroz, një sëmundje kronike inflamatore e zorrëve.

Reklama

Për shkak të problemeve shëndetësore, ylli hollivudian u tërhoq për një kohë nga syri publik, por edhe nga rrjetet sociale.

Mirëpo, përmes një postimi të ri në Instagram ka treguar gjithçka për situatën në të cilën ndodhej.

Në njoftim, 48-vjeçari e falënderoi veçanërisht të dashurën e tij, Sharna Burgess, e cila u kujdes për të dhe fëmijët derisa ai ishte në gjendje të rëndë.

“U zhduka nga Instagrami për një kohë. Kam luftuar me kolitin ulceroz në gjashtë javët e fundit dhe nuk ishte aspak argëtuese. Sharna ishte e mahnitshme. Në muajin e gjashtë, të shtatë të shtatzënisë, ajo u kujdes për tre fëmijë të vegjël, sepse isha gozhduar për një kohë për krevati”.

Gjashtëmbëdhjetë çiftet e famshme botërore që u ndanë gjatë vitit 2020
Lexo po ashtu Gjashtëmbëdhjetë çiftet e famshme botërore që u ndanë gjatë vitit 2020

“Ajo kujdesej për mua. Nuk ankohej, ishte e mahnitshme. Jam shume mirënjohës qe kam dikë si si ajo në jetën time”, ka thënë aktori.

Green është baba i katër fëmijëve. Ka një djalë 20 vjeçar nga lidhja me Vanessa Marcil, ndërsa me aktoren Megan Fox ka tre djem (nëntë, tetë dhe pesë vjeç). /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Magazina
Shpërthim zjarri në xhirimet e

Shpërthim zjarri në xhirimet e "Gladiator 2", disa anëtarë të ekipit dërgohen me urgjencë në spital

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Jori Delli shfaqet tërheqëse në imazhet me bikini

Jori Delli shfaqet tërheqëse në imazhet me bikini

Magazina
Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Magazina
Kalo në kategori