LAJMI I FUNDIT:

Brian Austin Green në një lidhje të re me Sharna Burgess

Brian Austin Green në një lidhje të re me Sharna Burgess

Brian Austin Green dhe Sharna Burgess nga “Dancing with the Stars” thuhet se janë në një lidhje dashurie për ‘që disa javë’.

Reklama

Dyshja u fotografuan së bashku në aeroportin e Los Angeles gjatë fundjavës dhe tani disa burime raportojnë se janë më shumë se miq.

“Ata kanë filluar takimet bashkë dhe po kalojnë një kohë të mirë”, ka thënë burimi. “Ata aktualisht janë duke pushuar së bashku. Brian ishte i lumtur që u largua nga Los Angeles për disa ditë”.

Brian Austin (Foto: Getty Images)

Dhe çifti i ri padyshim dukej sikur kishin kimi ndërsa flirtonin të premten në aeroport.

Sharna, 35 vjeçe, ngacmoi se ishte në një lidhje të re kur po fliste me Us Weekly në fillim të këtij muaji.

Megan Fox paraqet kërkesën për divorc nga Brian Austin Green
Lexo po ashtu Megan Fox paraqet kërkesën për divorc nga Brian Austin Green

“Nuk mund ta quaj lidhje akoma”, deklaroi ajo. “Do të ishte shumë argëtuese të gjeja fatin e jetës në mes të një pandemie”.

Sharna Burgess (Foto: Getty Images)

Brian në anën tjetër ka qenë në një ‘lojë’ që pas ndarjes nga Megan Fox, duke përmendur edhe romancat e tjera të dashurisë.

Ai kërkoi divorcin nga Megan në ‘Ditën e Falënderimeve’, ndërsa ndajnë tre fëmijë së bashku: Noah, shtatë vjeç, Bodhi, gjashtë vjeç dhe Journey, tri vjeç. /Telegrafi/

Foto: Getty Images

Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Mes thashethemeve për lidhje me Zayn Malik dhe Andrew Taggart, Selena Gomez deklarohet beqare

Magazina
Kalo në kategori