LAJMI I FUNDIT:

Megan Fox paraqet kërkesën për divorc nga Brian Austin Green

Megan Fox paraqet kërkesën për divorc nga Brian Austin Green
Foto: Us Weekly

Megan Fox ka bërë zyrtarisht kërkesë për divorc nga bashkëshorti i saj, Brian Austin Green, sipas një raportimi.

Reklama

Për TMZ, duke cituar dokumentet e gjykatës, aktorja 34 vjeçare thuhet se bëri këtë të mërkurën.

Në fillim të këtij viti, Green ndërkohë konfirmoi se çifti ishte ndarë pas gati dhjetë vjet martese.

Foto: E!Online

Ish çifti ndajnë tre fëmijë së bashku, djemtë Noah, 8 vjeç, Bodhi, 6 vjeç dhe Journey, 4 vjeç.

Fox po kërkon kujdestari të përbashkët ligjore dhe fizike, raporton TMZ.

Green, 47 vjeç, tashmë ka lëshuar përgjigjen e tij dhe është në marrëveshje me pothuajse të gjitha çështjet, për TMZ. Sidoqoftë, sa i përket mbështetjes bashkëshortore, ylli i “Beverly Hills, 90210” thuhet se po kërkon që ai të mbetet ende i hapur për diskutim.

Foto: Us Weekly

Përveç kësaj, TMZ raporton se data e ndarjes së Green dhe Fox ndryshojnë. Kjo e fundit deklaron se është nëntor 2019, ndërsa ish-partneri thotë mars 2020.

Sido që të jetë, Megan tashmë është duke e shijuar lidhjen e re me artistin Machine Gun Kelly. /Telegrafi/

Foto: Getty Images

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Me fotografi provokuese nga pushimet, Enca thotë se ka rënë në dashuri me shokun e saj më të mirë

Me fotografi provokuese nga pushimet, Enca thotë se ka rënë në dashuri me shokun e saj më të mirë

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Bebe Rexha tregon barkun e shëndoshur: Jam në epokën time të shtimit në peshë dhe çfarë?

Bebe Rexha tregon barkun e shëndoshur: Jam në epokën time të shtimit në peshë dhe çfarë?

Magazina
Fitoi çmimet për ‘aktoren’ dhe ‘aktorin’ më të mirë - si arriti ta thyejë kategorinë gjinore të festivaleve “Virgjëresha Shqiptare”, Rinë Krasniqi?

Fitoi çmimet për ‘aktoren’ dhe ‘aktorin’ më të mirë - si arriti ta thyejë kategorinë gjinore të festivaleve “Virgjëresha Shqiptare”, Rinë Krasniqi?

Butrint Avdyli
Rita Ora mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja nga palestra

Rita Ora mahnit me linjat trupore në fotografitë e reja nga palestra

Magazina
Kalo në kategori