LAJMI I FUNDIT:

Yll Limani paralajmëron bashkëpunimin me artistët ndërkombëtar Sidarta dhe Ramoon

Yll Limani paralajmëron bashkëpunimin me artistët ndërkombëtar Sidarta dhe Ramoon
Reklama

Artisti i njohur shqiptar, Yll Limani ka gati një tjetër projekt muzikor.

Nëpërmjet llogarisë së tij në Instagram, kënëgtari ka zbuluar se po vjen në një bashkëpunim ndërkombëtar.


Ai ka bashkuar forcat me artistët Sidarta dhe Ramoon, ndërsa publikoi një pjesë të shkurtër të këngës që mban titullin “Spiti”.

View this post on Instagram

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Duke mos dhënë më shumë detaje, Ylli shkroi në mbishkrimin e postimit: “10/2023”.

Ndërkohë, projekti i fundit i këngëtarit është bashkëpunimi me Dafina Zeqirin “Kaje”, që u publikua gjatë muajve të verës.

Ylli ndërkohë ka përmbyllur një tjetër sezon të suksesshme verore me shumë koncerte e mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother - e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother - e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Rita Ora shijon jetën e natës në Zone Club me bashkëshortin e saj, Taika Waititin

Rita Ora shijon jetën e natës në Zone Club me bashkëshortin e saj, Taika Waititin

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori