LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura ishte e pranishme në O2 Arena të Londrës, në duelin e Anthony Joshua ndaj Jermaine Franklin

Xhuli Nura ishte e pranishme në O2 Arena të Londrës, në duelin e Anthony Joshua ndaj Jermaine Franklin

Anthony Joshua ka arritur të mposht Jermaine Franklinin në një duel të zhvilluar në O2 Arena në Londër.

Reklama

Boksieri britanik fitoi ndaj amerikanit pas 12 raundesh me vendim unanim, ku mori votat 118-111, 117-111 dhe 117-111.

Këtë përballje nga afër e ka parë edhe ish-konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli Nura.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo ndoqi nga afër meçin e mash të boksit, teksa ka shpërndarë disa imazhe e video në rrjete sociale.

Joshua mposht me lehtësi Franklinin dhe i dërgon mesazhe të forta Furyt e Wilderit: Jam i gatshëm për përballjen me ju
Lexo po ashtu Joshua mposht me lehtësi Franklinin dhe i dërgon mesazhe të forta Furyt e Wilderit: Jam i gatshëm për përballjen me ju

Duket se modelja është një fanse e Joshuas, pasi edhe në këtë meç ishte në krah të tij.

Foto: Screenshot/Instagram

Bukuroshja e njohur pak ditë më parë udhëtoi për në Londër për shkak të angazhimeve që ka atje.

Ajo ishte në mesin e pesë finalistëve në BBVK dhe bëri bujë të madhe me qëndrimin brenda shtëpisë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Kalo në kategori