Bukuroshja e “O Sa Mirë”, aktorja Arta Elezaj, ndiqet nga një numër i madh fansash në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga aktivitetet e përditshme, gjersa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

View this post on Instagram

Holiday mode 🌸

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on May 24, 2019 at 1:14pm PDT

Së fundmi, Elezaj është duke shijuar disa ditë të mira pushimi në shtetin grek.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Në disa fotografi të ndara me ndjekësit në rrjetin social Instagram, Arta është shfaqur mjaft provokuese, ndërsa ka vënë në pah linjat në bikini.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat atraktive.

Arta përndryshe vazhdon të ketë një performancë të kënaqshme në serialin “O Sa Mirë”, në rolin e ‘Xhakartës’. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Creating memories and chasing sunsets

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on May 21, 2019 at 11:29am PDT