Gjersa bota e shoubizit po i bën jehonë martesës së Vincent Casselit me modelen e martuar Tina Kunak, së fundi është shfaqur një filmim interesant teksa tregon veprimin e dhëndrit një ditë më pas.

Në një intervistë në fillim të muajit, Cassel tha se “dashuria nuk është gjithmonë e drejtë”.

Ndoshta në këtë formë ka dashur t’iu përgjigjej të gjithëve që e gjykonin martesën me një vajzë më të re se ai për 30 vjet.

Megjithatë, videoja tregon spontanitetin dhe gëzimin e jetës si edhe një model të ri për të bërë për vete një nga femrat më të bukura në botë.

Reklama

“Unë kam 52 vjet dhe do të martohem me 22-vjeçare. Jam shumë i dashuruar dhe jam i sigurt se do të kemi fëmijë”, tha aktori për mediat e huaja.

Reklama

Theksojmë se Cassel dhe Tina Kunakey u martuan në Bidar, Francë, gjersa u publikuar disa fotografi në rrjetet sociale.

Aktori francez Vincent Cassel, martohet me modelen 30 vjet më të re, Tina Kunakey Aktori francez Vincent Cassel, martohet me modelen 30 vjet më të re, Tina Kunakey

Ndryshe, Vincent Cassel ka dy fëmijë nga martesa e parë me Monica Belluccin: Deva, 13 vjeçe dhe Leonie, tetë. /Telegrafi/