Aktori francez Vincent Cassel, 51 vjeç, kurorëzoi dashurinë e tij me martesë me modelen 21-vjeçare, Tina Kunakey, në një ceremoni të ulët.

Çifti, i cili filloi takimin në vitin 2016, dukeshin të lumtur ndërsa ndanë një puthje pasionante pas kurorëzimit në sallën më të madhe të qytetit Bidart, në jug-perëndim të Francës, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Nusja dukej e mrekullueshme në fustanin e bardhë dhe flokët e lëshuara, të cilat i dhanë asaj pamjen e një princeshe.

Tina nuk mundi ta mbante buzëqeshjen nga fytyra e saj kur ajo u largua nga bashkia, duke mbajtur një buqetë të thjeshtë me lule të bardha në një anë dhe dorën e Casselit në anën tjetër.

Reklama

Aktori i filmit “Swan Black”, i cili ka dy vajza me ish-gruan Monica Belluci, dukej gjithashtu mjaft elegant në një kostum ngjyrë krem.

Reklama

Ai mbante një palë syze dielli me vete, duke marrë një pamje edhe më klasike.

Çifti kanë një diferencë 30-vjeçare, por kjo nuk i pengon aspak dyshen, ndonëse ishin mjaft të paragjykuar në fillim.

Vincent Cassel ka dy fëmijë nga martesa e parë me Monica Belluccin: Deva, 13 vjeçe dhe Léonie, tetë.

Ata ishin divorcuar në vitin 2013 pas 14 vjet martese. /Telegrafi/