LAJMI I FUNDIT:

Victoria Beckham tregon se përse qau në Javën e Modës në Paris: E pashë gjithë familjen që po më përkrahnin, është gjithçka për mua

Victoria Beckham tregon se përse qau në Javën e Modës në Paris: E pashë gjithë familjen që po më përkrahnin, është gjithçka për mua

Ish-ylli i “Spice Girl” ‘shpërtheu’ në lot në shfaqjen e saj të parë në Javën e Modës në Paris gjatë muajit shtator.

Dhe Victoria Beckham , 48-vjeçare, ka shpjeguar se qau në pasarelë pasi u bë shumë emocionale kur pa fëmijët e saj që e përkrahnin duke shtuar se ‘familja është gjithçka’.


Kjo vjen pasi gruaja e djalit të saj të madh, Brooklynit, Nicola Peltz, hodhi poshtë thashethemet për një grindje mes saj dhe vjehrrës së saj.

Gjatë një paraqitje në shfaqjen e Drew Barrymore, Victoria tha: “U emocionova shumë në shfaqjen në Paris”.

“Kam planifikuar të dilja pas shfaqjes dhe doja një foto të mrekullueshme duke ecur në pasarelë”.

Victoria Beckham shpërthen në lot në momentin kur u ribashkua me Nicola Peltz në shfaqjen e modës në Paris
Lexo po ashtu Victoria Beckham shpërthen në lot në momentin kur u ribashkua me Nicola Peltz në shfaqjen e modës në Paris

“Por në momentin që pashë Davidin, fëmijët, mamin, babin dhe motrën time, u emocionova aq shumë”, tha ajo.

Foto: YouTube

“Sepse familja është gjithçka për mua. Të kesh ata atje, të më mbështesin mua, është gjithçka”.

Victoria u tha se kishte një përplasje me partneren e të birit që nga dasma e tyre në muajin prill.

Stilistja u raportua se nuk pranoi që t’ia qepte fustanin e nusërisë Nicolas dhe për këtë erdhi deri të një sherr mes tyre. /Telegrafi/

Foto: YouTube

Në trend Magazina

Më shumë
Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Dafina Zeqiri merr propozim për martesë në ditëlindjen e saj, publikon pamje nga momenti romantik

Magazina
Ndahet nga jeta aktorja e njohur Shirine Morina

Ndahet nga jeta aktorja e njohur Shirine Morina

Magazina
U aludua se marrëdhënia e tyre është krisur, Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli befasojnë ndjekësit me veprimin e fundit

U aludua se marrëdhënia e tyre është krisur, Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli befasojnë ndjekësit me veprimin e fundit

Magazina

"Gabim, stop, stop, stop", një kanaçe u hodh drejt Alketa Vejsiut gjatë X Factorit - reagimi i saj ishte i menjëhershëm

Magazina
Alketa Vejsiu goditet me një kanaçe në skenën e X Factor Albania

Alketa Vejsiu goditet me një kanaçe në skenën e X Factor Albania

Magazina

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Kalo në kategori