Ish-ylli i “Spice Girl” ‘shpërtheu’ në lot në shfaqjen e saj të parë në Javën e Modës në Paris gjatë muajit shtator.

Reklama

Dhe Victoria Beckham , 48-vjeçare, ka shpjeguar se qau në pasarelë pasi u bë shumë emocionale kur pa fëmijët e saj që e përkrahnin duke shtuar se ‘familja është gjithçka’.

Kjo vjen pasi gruaja e djalit të saj të madh, Brooklynit, Nicola Peltz, hodhi poshtë thashethemet për një grindje mes saj dhe vjehrrës së saj.

Gjatë një paraqitje në shfaqjen e Drew Barrymore, Victoria tha: “U emocionova shumë në shfaqjen në Paris”.

“Kam planifikuar të dilja pas shfaqjes dhe doja një foto të mrekullueshme duke ecur në pasarelë”.

Victoria Beckham shpërthen në lot në momentin kur u ribashkua me Nicola Peltz në shfaqjen e modës në Paris Victoria Beckham shpërthen në lot në momentin kur u ribashkua me Nicola Peltz në shfaqjen e modës në Paris
Reklama

“Por në momentin që pashë Davidin, fëmijët, mamin, babin dhe motrën time, u emocionova aq shumë”, tha ajo.

Reklama

Foto: YouTube

“Sepse familja është gjithçka për mua. Të kesh ata atje, të më mbështesin mua, është gjithçka”.

Victoria u tha se kishte një përplasje me partneren e të birit që nga dasma e tyre në muajin prill.

Stilistja u raportua se nuk pranoi që t’ia qepte fustanin e nusërisë Nicolas dhe për këtë erdhi deri të një sherr mes tyre. /Telegrafi/

Foto: YouTube