Victoria Beckham ka shpërthyer në lot në shfaqjen e saj të modës në Paris, pasi u ribashkua me Nicola Peltz mes thashethemeve për një përçarje mes tyre.

Reklama

48 vjeçarja u bë emocionuese teksa doli në pistë pas shfaqjes së saj të parë live që nga pandemia.

Ndodhi kur nusja e saj Nicola, 27 vjeçare, u ul në audiencë, duke hedhur poshtë thashethemet për një grindje në familje.

Foto: YouTube

Victoria mbuloi fytyrën dhe u përlot para se të vraponte për të përqafuar bashkëshortin David.

Ndërsa lotët e saj mund të kenë qenë edhe për një shfaqje të suksesshme në Paris – ku ajo nuk është shfaqur kurrë më parë – por pa dyshim që ribashkimi u tregua emocional edhe për të.

Reklama
Të gjitha lajmet nga Victoria Beckham Të gjitha lajmet nga Victoria Beckham
Reklama

Nicola dhe burri i tij Brooklyn – djali i madh i Victorias dhe David Beckham – kanë qenë në Javën e Modës në Paris për disa ditë, duke u shfaqur në një varg shfaqjesh.

Victoria ndau një foto të Brooklyn dhe Nicola me Davidin, Romeon dhe Harperin, si dhe me redaktorin britanik të Vogue, Edward Enninful dhe redaktoren e Vogue në SHBA, Anna Wintour.

“Jam shumë mirënjohëse për familjen time British Vogue dhe Vouge Magazine që më kanë mbështetur gjithmonë në këtë udhëtim”, shtoi ajo.

“Victoria i kërkoi Brooklynit dhe Nicolas të qëndronin në Paris dhe të vinin në shfaqjen e saj”, tha një burim pranë tyre.

Reklama

Foto: Getty Images

“Kjo do t’i ndalte thashethemet për përçarje dhe ajo dhe familja do të donin t’i shihnin së bashku”.

Reklama

Kjo vjen pasi u përfol për një marrëdhënie të ftohtë mes tyre pas një interviste ku Nicola sugjeroi që stilistja Victoria refuzoi për të krijuar fustanin e saj të nusërisë. /Telegrafi/

Foto: YouTube