LAJMI I FUNDIT:

“Vetmi” publikohet nga Cricket, Bardhi dhe Sardi

“Vetmi” publikohet nga Cricket, Bardhi dhe Sardi
Foto: Screenshot/YouTube

Cricket, Bardhi dhe Sardi kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor që u lansua sot (e premte).

“Vetmi” mban titullin bashkëpunimi i tyre, të cilin e kanë shoqëruar me një video.


Teksti dhe melodia u realizua nga vet Bardhi me muzikë dhe producim nga Donat Prelvukaj (emri i vërtetë).

Foto: Screenshot/YouTube

Për masterizimin duhet theksuar që u kujdes Lorenc Aliaj.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Kjo këngë tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe besohet se do të pritet mirë nga publiku.

Foto: Screenshot/YouTube

Cricket gjatë këtij viti ka sjell edhe disa këngë të tjera që morën vëmendje të madhe e u bënë hite.

Bardhi nga ana tjetër ka qenë mjaft i angazhuar me mbrëmje e koncerte. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori